Previous slide
Next slide
oprogramowanie konica minolta wspomaga pracę biura

Oprogramowanie Konica Minolta to nowoczesne rozwiązania dla urządzeń serii Bizhub

Konica Minolta to również nowoczesne oprogramowanie dla kserokopiarki która wraz z rozwojem cyfryzacji przemianowała się w urządzenie wielofunkcyjne, które prócz standardowych funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania umożliwia dostosowanie się do wielu nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Dedykowane oprogramowania pozwalają sprawnie zarządzać biurem, podnosić jego wydajność i bezpieczeństwo oraz mieć go pod stałą kontrolą Administratora IT.

Oprogramowanie Konica Minolta wspomaga pracę twojego biura

Proponowane przez nas rozwiązania softwarowe mają na celu wspomóc twoje biuro w codziennej pracy. System Smartscan OCR, Bitdefender Antywirus, System Centralnego Wydruku czy Printfleet zarządzanie i monitoring urządzeń drukujących, to dodatkowe usługi, których nie może zabraknąć w nowoczesnym biurze.

SmartScan OCR

Konica Minolta SmartScan OCR to aplikacja dostępna bezpośrednio z panelu urządzenia serii Bizhub, za pomocą której przetworzysz dokumenty papierowe na pliki Word, Excel oraz przeszukiwalny PDF.

Bitdefender Antywirus

Bitdefender Antywirus to aplikacja instalowana bezpośrednio na urządzeniu wielofunkcyjnym Konica Minolta serii Bizhub. Jest to jedyne na rynku oprogramowanie antywirusowe skanujące urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta w czasie rzeczywistym.

Printfleet monitorowanie urządzeń

System, który pozwoli w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać całą flotą urządzeń drukujących w Twoim biurze. Dzięki Printfleet masz dostęp do każdego urządzenia więc wiesz o nim wszystko!

Optimidoc system centralnego wydruku

Bezpieczeństwo danych w biurze to podstawa, dzięki autoryzacji użytkowników jesteś dodatkowo zabezpieczony by nikt niepowołany nie korzystał z Twojej sieci!

Poznaj naszą najnowszą ofertę dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta

Konica Minolta dzierżawa / wynajem drukarek kserokopiarek urządzeń wielofunkcyjnych

Kontakt Konica Minolta Bizhub​

Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów celem ustalenia indywidualnych warunków sprzedaży :

Konica Minolta Bizhub Oddział Warszawa : (22) 629 02 99

Konica Minolta Bizhub Oddział Katowice : (32) 209 50 01

Konica Minolta Bizhub Oddział Kraków : (12) 280 17 54

Konica Minolta Bizhub BOK Mobile : 797 711 300

e-mail : bok@konicaminoltabizhub.pl

Pon – Pt : 08:00 – 16:00

* – pole wymagane